שנה אחרי שהוציא את אלבום המופת "To Pimp A Butterfly", משחרר הראפר האמריקאי המוערך Kendrick Lamar את הפרויקט החדש שלו, "untitled unmastered". אחרי שפינק את מעריציו במוזיקה חדשה בכמה הופעות טלוויזיוניות במהלך השנה החולפת, משחרר האמן את הפרויקט החדש דרך החברות Top Dawg Entertainment לצד Aftermath Entertainment/Interscope Records.

הפרויקט כולל 8 קטעים בגרסאות אולפן לשירים ללא שם, שביצע Kendrick Lamar בתכניות הטלוויזיה The Colbert Report, The Tonight Show with Jimmy Fallon ובטקס הגראמי האחרון. האלבום זמין עכשיו בשירותי המוזיקה הדיגיטליים.

Kendrick Lamar הוציא את האלבום "good kid, m.A.A.d city" (הראשון שלו בחברת תקליטים גדולה) באוקטובר 2012. האלבום נכנס היישר למקום השני במצעד האלבומים האמריקאי Billboard 200, זכה לביקורות נלהבות בעולם ונחשב על ידי רבים לאלבום הטוב ביותר שיצא בשנת 2012.

במרץ 2015 הוציא את האלבום המבריק "To Pimp A Butterfly", שזכה גם הוא לביקורות נלהבות בעולם לצד הצלחה מסחרית גדולה. האלבום כבש את המקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי Billboard 200, את המקום הראשון במצעד האלבומים הבריטי והגיע למקום הראשון במצעד הורדות האלבומים של iTunes ביותר מ- 64 מדינות כולל ישראל. האלבום נבחר "לאלבום השנה" בסיכומי השנה של רוב גורמי המדיה המובילים בארץ ובעולם.