במקביל לעליית סרט הקולנוע החדש והמדובר Star Wars: The Last Jedi (מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי), יוצא פסקול הסרט, הכולל score חדש בניצוחו ובהלחנתו של זוכה חמישה פרסי אוסקר, John Williams.

נעימת הנושא של מלחמת הכוכבים, שהלחין John Willimas, הפכה להיות חלק מהתרבות הפופולארית מאז שנשמעה לראשונה בסרט Star Wars: A New Hope ב-1977. היצירות שהלחין לאורך השנים עבור סרטי מלחמת הכוכבים הן בין הנעימות האהובות והמזוהות ביותר בהיסטוריה של הקולנוע. אחרי שיצר את ה- Scores עבור שבעה סרטים בסדרה, חוזר ג'ון וויליאמס להלחין, לנצח ולהטביע את חותמו בפסקול הסרט החדש.

ה-Score לסרט הוקלט בלוס אנג'לס יחד עם חברי תזמורת עצמאית נחשבת, איתה הקליט וויליאמס scores לסרטים רבים לאורך השנים. המוזיקה לסרט החדש הוקלטה במהלך מספר חודשים תוך כדי עבודה עם עורכי הסרט וצוותי האפקטים המיוחדים. כמו בסרט הקודם Star Wars: The Force Awakens, יכול הקהל לשמוע ציטוטים מתוך נעימות נושא מסרטים קודמים בסדרה. עבור ווליאמס, שילוב נעימות קודמות הוא החלק הכייפי בהלחנת score חדש לסרטי מלחמת הכוכבים והוא גם עוזר ליצור את מה שהוא מכנה "מרקם הסרטים".

אולפני Lucasfilm והבמאי Rian Johnson איחדו כוחות כדי להחזיר את מלחמת הכוכבים לבתי הקולנוע. בסרט החדש מלחמת הכוכבים: אחרוני הג׳דיי, הסאגה של לוק סקייווקר נמשכת, כשהגיבורים של ׳הכוח מתעורר׳ מצטרפים לאגדות הגלקטיות בהרפתקה אפית שמגלה תעלומות עתיקות של הכוח וגילויים מסעירים מהעבר.

הסרט בכיכובם של מארק האמיל, קארי פישר, אדם דרייבר, דייזי רידלי, ג׳ון בויגה, אוסקר אייזק, לופיטה נוינגו, אנדי סרקיס, דונל גלייסון, אנתוני דניאלס, גוונדלין כריסטי, קלי מארי טרן, לורה דרן ובניסיו דל טורו.

את מלחמת הכוכבים: אחרוני הג׳דיי כתב וביים ריאן ג׳ונסון והפיקו קתלין קנדי ורם ברגמן.

ג׳יי. ג׳יי אברהמס, טום קרנוסקי וג׳ייסון מקגלטין מפיקים בפועל.


האזינו ב-Apple MUSIC
הורידו את האלבום מ-iTunes