הזמרת היווניה Nana Mouskouri מוציאה את האלבום החדש "Forever Young".

אחרי הפסקה של כעשור החליטה הזמרת לחזור למוזיקה ולהקליט אלבום חדש שילווה בסיבוב הופעות חדש "Forever Young Tour".

האלבום החדש כולל ביצועים של ננה מושקורי לשירים ולמוזיקה של אמנים שונים שהיו לה להשראה לאורך הקריירה המפוארת שלה. האלבום מבחינתה הוא הדרך שלה להראות הכרת תודה עמוקה שהיא חשה למוזיקה של אמנים שונים שהשפיעה עליה. השירים שבחרה הם תערובת צבעונית של תרבויות שונות אליהן נחשפה וזכתה לגלות לאורך השנים, שירים שהעשירו את הידע שלה ועזרו לה לגדול ולהתפתח לזמרת שהפכה להיות.

שיר הנושא של האלבום "Forever Young" הוא גרסה משלה לשירו של הזמר בוב דילן, שאותו יחד עם ג'ואן באאז הכיר לה לאונרד כהן בלוס אנג'לס ב-1978. שלושת האמנים הללו היוו עבורה השראה גדולה מאוד. באלבום ניתן למצוא גם ביצוע של מושקורי לקלאסיקה "Hallelujah" של לאונרד כהן.

אמנים נוספים להם היא עושה מחווה מוזיקלית באלבום כוללים בין היתר את: אלביס, איימי ווינהאוס, שארל אזנבור, מרלן דיטריך, בריאן אדאמס, הביטלס, דלידה ועוד. כל השירים שבחרה תמיד יישארו מבחינתה "צעירים לנצח", ממש כמו שיר הנושא.

הקריירה המפוארת של ננה מושקורי נפרשת על פני מעל 60 שנה, במהלכה הקליטה 1600 שירים ב-21 שפות, כולל בעברית. הרפרטואר העשיר והרחב שלה כולל 134 אלבומים, 42 מתוכם בצרפתית, 34 באנגלית, 26 בגרמנית ו-17 ביוונית. הרבגוניות המוזיקלית וכישורי השפה שלה אפשרו לה לבנות קריירה בינלאומית, בה מכרה מעל 300 מיליון עותקים מכל אלבומיה ברחבי העולם ונחשבת לזמרת השנייה בעולם המוכרת בכל הזמנים.


האזינו ב-Apple MUSIC
הורידו את האלבום מ-iTunes