היוצר הבריטי Mike Oldfield חוזר עם אלבום האולפן החדש שלו “Return To Ommadawn”, שכבש את המקום הראשון במצעד הורדות האלבומים של iTunes ישראל.

האלבום נכתב, נוגן, הוקלט, מוקסס והופק על ידי Mike Oldfield באולפן הביתי שלו והוא מסמן את החזרה למוזיקה איתה זכה להצלחה בתחילת שנות השבעים. לעבודה על האלבום הוא בנה מחדש את אוסף כלי הנגינה המקוריים איתם ניגן ב-1975 באלבום “Ommadawn”.
האלבום החדש כולל שתי יצירות מוזיקליות ארוכות: “Return To Ommadawn Pt. I” ו-“Return To Ommadawn Pt. II”.

מייק אולדפילד נולד ברידינג לאב רופא ואם אחות. הוא עזב את ביה”ס בגיל 15 כאשר במרץ 1970 הצטרף כבסיסט ללהקת Whole World של קווין איירס (Soft Machine). בשנת 1973 היה אולדפילד לאמן הראשון שהוציא אלבום בחברת התקליטים Virgin Records של Richard Branson. האלבום, “Tubular Bells”, קיבל ביקורות נלהבות, זכה בפרס הגראמי ומכר עד כה 17 מיליון עותקים! האלבום זכה להצלחה בין היתר גם בזכות השימוש במוזיקה בסרט The Exorcist. ביחד עם  האלבומים “Hergest Ridge” (ב-1974) ו- “Ommadawn” (ב-1975) יצר אולדפילד שלישיית אלבומים קלאסית ומצליחה.

מייק אולדפילד זכה בין היתר להצלחה גם כמלחין הפסקול “The Killing Fields” וכיוצר הלהיטים “In Dulci Jubilo” ו-“Moonlight Shadow”. ב- 2008 הוציא את האלבום הקלאסי הראשון והמצליח שלו “Music Of The Spheres” ואף יצר מוזיקה למשחקי מחשב.


הורידו את האלבום מ-iTunes


הניוזלטר של הליקון מיוזיק

הניוזלטר של הליקון מיוזיק

היו הראשונים לקבל חדשות חמות מאתר הליקון, מידע על מוצרים חדשים ומבצעים בחנות הליקון מיוזיק!

תודה! אנא אשרו את הצטרפותכם במייל שנשלח אליכם בדקות אלו