הראפר הקנדי המצליח, Drake, מוציא את אלבומו החדש, “More Life”, דרך חברות התקליטים Young Money / Cash Money / Republic Records. האלבום כולל שיתופי פעולה עם Kanye West, Travis Scott, 2 Chains, Young Thug ועוד.
“More Life” צפוי להיכנס בשבוע הבא היישר למקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי Billboard 200!

האלבום זוכה להצלחה מסחררת בשירותי הסטרימינג בעולם עם 89.9 מיליון השמעות ב- Apple Music ברחבי העולם ב- 24 השעות הראשונות לצאתו, שיא השמעות לשירים מתוך אלבום תוך יום אחד בשירות זה.
שירות הסטרימינג Spotify מדווח כי ביום הראשון לצאתו, 19 במרץ (יצא בערב ה-18) זכה האלבום למספר ההשמעות הגדול ביותר ליום הראשון של יציאת אלבום, 61.3 מיליון השמעות, ובכך שבר את השיא של אד שירן. שיא נוסף ששבר דרייק ב-Spotify, הוא מספר ההשמעות הגדול ביותר לאמן ביום אחד, 76.4 מיליון, וגם במקרה הזה שבר את השיא של אד שירן.
בישראל כבש האלבום את המקום הראשון במצעדי האלבומים של Apple Music ו-iTunes.

ב-2010 הוציא Drake את אלבום הבכורה “Thank Me Later” שכבש את המקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי Billboard 200. אלבומו השני, “Take Care”, יצא ב- 2011 ונכנס היישר למקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי. האלבום כלל את הלהיט הגדול “Take Care” בו משתתפת Rihanna. ב-2013 הוציא את אלבום האולפן השלישי שלו, “Nothing Was The Same”, שהגיע גם הוא למקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי וכלל את הלהיט “Hold On, We’re Going Home”. ב-2015 הוציא Drake שני מיקסטייפים: “If You’re Reading This It’s Too Late” ו-“What a Time To Be Alive”, שהוציא יחד עם הראפר Future. שני המיקסטייפס כבשו את המקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי Billboard 200. אלבום האולפן הרביעי שלו, “Views”, שיצא ב-2016, מכר מעל למיליון עותקים בפחות משישה ימים, כבש את המקום הראשון במצעד הורדות האלבומים של iTunes ביותר מ- 95 מדינות (כולל ישראל), נכנס היישר למקום הראשון במצעד האלבומים האמריקאי Billboard 200 (האלבום השישי שלו שמגיע למקום ה- 1) ונכנס (לראשונה) היישר למקום הראשון במצעד האלבומים הבריטי. האלבום כלל את שני הלהיטים הענקיים “(One Dance (feat. Wizkid & Kyla”, ו-“Hotline Bling”.


האזינו ב-Apple MUSIC
הורידו את האלבום מ-iTunes


הניוזלטר של הליקון מיוזיק

הניוזלטר של הליקון מיוזיק

היו הראשונים לקבל חדשות חמות מאתר הליקון, מידע על מוצרים חדשים ומבצעים בחנות הליקון מיוזיק!

תודה! אנא אשרו את הצטרפותכם במייל שנשלח אליכם בדקות אלו