לרגל יציאת סרט הקולנוע החדש A Wrinkle In Time (קמט בזמן) מאולפני דיסני ברחבי העולם, מוציאה חברת התקליטים Walt Disney Records את פסקול הסרט לשירותי המוזיקה הדיגיטליים (מהדורה פיזית של הפסקול צפויה לצאת באפריל).

פסקול הסרט הופק על ידי בימאית הסרט Ava DuVernay והוא כולל כמה הקלטות חדשות ונדירות: השיר I Believe, שמופיע בכתוביות הסיום, בביצוע DJ Khaled Featuring Demi Lovato, הנמצאים בימים אלו בסיבוב הופעות משותף בארה"ב ואף שותפים בכתיבת השיר. שתי גרסאות לשיר Flower of the Universe בביצוע הזמרת Sade (אחת מהגרסאות היא רמיקס של No I.D.), ששותפה בכתיבת והפקת השיר יחד עם Ben Travers ו-Andrew Hale.

הזמרת והיוצרת Sia מבצעת את השיר Magic, שכתבה יחד עם היוצר והמפיק Jesse Shtkin (שהפיק את השיר). הפסקול כולל גם את השיר Let Me Live בביצוע האמנית Kehlani ואת השיר Warrior בביצוע של צמד האחיות Chloe x Halle.

ה-Score של הפסקול הולחן, נוצח והופק על ידי המלחין הגרמני Ramin Djawadi , שעומד מאחורי הלחנת יותר מ-100 פרויקטים לעולם הקולנוע והטלוויזיה. הוא אחראי, בין היתר, להלחנת פסקולי הסרטים Pacific Rim, Iron Man ו-Clash of the Titans וסדרות הטלוויזיה המדוברות Game of Thrones, Westworld, Prison Break ו-The Strain. את פסקול הסרט הקליט בלוס אנג'לס יחד עם תזמורת בת 71 נגנים, מקהלה של 29 זמרים ומקהלת ילדים של 24 זמרים.

הסרט A Wrinkle In Time מבוסס על ספרה של מדלן ל'אנגל ובהשתתפות: ריס וויתרספון, אופרה ווינפרי, מינדי קלינג, כריס פיין, זאק גליפינאקיס. הסרט מופץ ע"י פורום פילם ומגיע לבתי הקולנוע בארץ ב- 19.4.2018.


האזינו ב-Apple MUSIC
הורידו את האלבום מ-iTunes
האזינו ב-Spotify