דודו טסה והמשורר אלי אליהו הולכים בשנים האחרונות בדרך משותפת. באלבום "סחרחורת" כתבו יחדיו את "יש בינינו בית" ו"עם חלומות כאלה", האלבום ושיר הנושא "עיר ובהלות" קרוי על שם ספרו של אלי אליהו ועכשיו ביצירה החדשה: "איגרת אל הילדים", ספר חדש של אלי אליהו שאסופת שירים מתוכו הפכה תחת ידי הזהב של דודו טסה לאלבום.

אחרי שכבש פסגות רבות בקריירה, דודו טסה ממשיך לחדש, לרגש, להעז ולא לנוח לרגע. "איגרת אל הילדים" משלב נגיעות אלקטרוניות עם סאונד חם של כלי נשיפה, תופים וכלי מיתר ויוצר סאונד ציורי.

אלי אליהו זכה בפרס משרד התרבות לספר ביכורים, פרס מתנאל למשורר יהודי ופרס ראש הממשלה לספרות עברית. שיריו תורגמו לשפות זרות, מולחנים על ידי מוזיקאים רבים, נלמדים בבתי ספר והופיעו בבחינות הבגרות.

החיבור בין דודו טסה לאלי אליהו חזק במיוחד והעיבודים לוקחים את השירים למחוזות כמעט חלומיים.
את יציאת האלבום מלווה אסופת איורים מאת שריאל קסלסי אשר יצר קליפ אנימציה לשיר "צומת דרכים" מתוכו ואת האיורים בחזית עטיפות הספר והאלבום.

האלבום החדש ייצא במהדורת ויניל וניתן יהיה להשיגו גם במארז מיוחד עם הספר (שיימכר גם בנפרד) ובפלטפורמות הדיגיטליות.


דודו טסה בחנות הליקון
האזינו ב-Apple MUSIC
הורידו את האלבום מ-iTunes


(Visited 116 times, 1 visits today)
CjwhLS0gaWZyYW1lIHBsdWdpbiB2LjQuNCB3b3JkcHJlc3Mub3JnL3BsdWdpbnMvaWZyYW1lLyAtLT4KPGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmhlbGljb24uY28uaWwvc2hvcC1oZWxwLyNzaGlwcGluZ2ciIHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjUwMCIgc2Nyb2xsaW5nPSJ5ZXMiIGNsYXNzPSJpZnJhbWUtY2xhc3MiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIj48L2lmcmFtZT4K
Logo
הצטרפו למועדון הליקון מיוזיק
מצטרפים למועדון הליקון מיוזיק ונהנים מהטבות ייחודיות על כל החנות!
- הנחה של 7% – 25% על כל החנות בכל רכישה
- בלעדי לחברי מועדון – “המציאון”: הנחות ענק של עד 50% על מבחר אלבומים
- רכישה מוקדמת של אלבומים חדשים במחיר מיוחד ועוד...