תנאי שימוש

א. כללי

1. האתר שייך לחברת הליקון מיוזיק בע"מ (להלן: "הליקון"; "החברה") ומנוהל על ידה. 

2. האתר נועד לשימוש אישי בלבד ולא לשימוש מסחרי או אחר, אלא אם צוין או הוסכם אחרת במפורש.

3. השימוש באתר מהווה אישור להסכמתך המלאה וללא סייג לכל תנאי השימוש המפורטים במסמך זה, המהווה הסכם מחייב בינך ובין הליקון. אם אינך מסכים לתנאי השימוש, אינך רשאי לעשות שימוש באתר או בשירותיו.

4. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לשם הנוחות בלבד ומתייחסים לשני המינים בצורה שווה.

5. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאי שימוש אלה מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. האחריות המלאה להכרת תנאי שימוש אלה, כפי שיעודכנו מעת לעת חלה, בכל עת, עליך בלבד.

ב. חנות הליקון

ב.1. הזמנה באתר

6. על מנת לבצע הזמנה באתר, תתבקש למלא את פרטיך האישיים בטופס ההזמנה ולבחור באמצעי התשלום המבוקש (כרטיסי אשראי: ויזה כאל, לאומי קארד, ישראכרט ומסטרקארד בלבד או Paypal).

בביצוע ההזמנה, הינך מצהיר כי פרטיך מלאים ומדויקים. שים לב, במקרה בו יוזנו פרטים שגויים, שיובילו להחזרת ההזמנה אל החברה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

7. לאחר השלמת ביצוע ההזמנה, יישלח אליך דוא"ל המאשר כי פרטי ההזמנה נקלטו. במידה שלא קיבלת אישור הזמנה בתוך יומיים מביצועה, אנא פנה אל הנהלת האתר על מנת לוודא כי ההזמנה אכן בוצעה.

יובהר, כי דוא"ל זה מהווה אישור לביצוע ההזמנה בלבד ואינו מחייב את החברה לספק את ההזמנה.

8. במועד בו תהיה ההזמנה מוכנה למשלוח, לאחר בדיקת אמצעי התשלום, הפריטים שבמלאי ואישור ביצוע עסקת הרכישה על ידי חברת האשראי או PayPal, יישלח אליך עדכון באמצעות דוא"ל. 

9. במצבים בהם פריט מסוים מוצג כקיים במלאי, אך בפועל לא ניתן לספק אותו, נודיע לכם מיידית. במקרה זה תוכלו לבחור האם להמתין עד לחזרת המוצר למלאי, לבחור מוצר אחר באותו מחיר או לקבל החזר מלא עבור אותו מוצר. יודגש כי במקרה זה, לא תהיה לך כל טענה ו/או תביעה באשר הם כלפי החברה.

10. יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא, להימנע מלתת שירות או לספק סחורה, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות במקרים בהם היא סבורה שאופן השימוש באתר מפר את הוראות תנאי השימוש.

11. הנהלת האתר תשמח לענות לכל שאלה, בנוגע לתנאי שימוש אלה או בכל נושא אחר. 

לכל שאלה, הבהרה או בירור, ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות של החברה, באמצעות הטופס המקוון שבאתר. הנהלת האתר תעשה את מירב המאמצים להשיב לכל פנייה בתוך 72 שעות.

12. למען הסר ספק, עם ביצוע הזמנה או רכישה דרך האתר, הינך מצהיר כי קראת את תנאי השימוש, כי אתה מסכים לכל הוראותיהם ותנאיהם, וכי לא תהיה לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות ולתנאים של מסמך זה. במידה שאינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי השימוש, הינך רשאי שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו. בכל מקרה של הפרת התקנון, שומר האתר על זכותו לנקוט בצעדים משפטיים או אחרים.

ב.2. זמן אספקה ומשלוח

13. בעת ביצוע ההזמנה, תתבקש לבחור את הדרך בה תבקש לקבל את הפריטים:

13.1. איסוף עצמי – ממשרדי החברה בכתובת הבאה: רחוב המרכבה 7, א.ת. חולון, בשעות הפעילות בימים א-ה, בין השעות 10:00-17:00.

13.2. דואר רשום

13.3 דואר שליחים

14. במקרה של בחירה בדואר רשום / שליחים, אספקת ההזמנה תלויה בזמני האספקה ואזורי החלוקה המקובלים בדואר ישראל. יצוין כי דברי דואר רשום נשלחים מאת החברה בימי רביעי בלבד.

החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים אשר אינם בשליטתה (תקלות מחשב, השבתות ועיכובים בדואר ישראל וכיוצ"ב).

ב.3. מחירים

15. המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ והינם סופיים. 

16. מחירי הפריטים שבאתר אינם כוללים את עלות המשלוח. 

17. החברה שומרת על זכותה לעדכן את מחירי הפריטים והמשלוחים שבאתר, להציע הטבות והנחות או לבטלן, ללא הודעה מראש וללא הסבר. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהופיע באישור ההזמנה שקיבלת בדוא"ל.

ב.4. ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

18. ביטול הזמנה אפשרי בתוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה. 

במקרה זה עליך ליצור קשר עם החברה, וזו תזכה את אמצעי התשלום בו שילמת, במלוא סכום ההזמנה, מבלי שתחויב בדמי ביטול. הזיכוי כספי יועבר לחשבונך בהתאם ללוחות הזמנים והנהלים של חברת האשראי הרלבנטית או של שירות PayPal.

19. הינך רשאי להחזיר פריט אחד, או יותר, מהזמנתך, עד 14 ימים מיום קבלת ההזמנה, כאשר הוא סגור באריזתו המקורית בלבד, כפי שקיבלת אותו ומבלי שעשית בו כל שימוש. 

לצורך כך, עליך לשלוח את הפריטים והחשבונית שקיבלת לכתובת הבאה: הליקון מיוזיק – אתר חנות הליקון, המרכבה 7, א.ת. חולון, 5885107.

עלות המשלוח תחול עליך.

תמורת הפריטים שיתקבלו, יזוכה חשבונך (לא כולל דמי משלוח).

20. אינך רשאי להחזיר פריט שאריזתו המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהוא פגום.

במקרה בו הפריט פגום, הינך רשאי לשלוח אותו אל החברה, בצירוף חשבונית, ולקבל תחתיו פריט זהה חדש. יובהר כי החברה אינה אחראית כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח וכי אינה נושאת בכל אחריות לנזק שייגרמו לך בשל איחורים באספקה או כתוצאה מכך שהפריטים שסופקו לך היו פגומים.

ב.5. פרטיות

22. בפעם הראשונה שתבקש באתר, להזמין פריט כלשהו מהאתר, תתבקש למלא את פרטיך האישיים. ברכישותיך הבאות תזוהה לפי כתובת הדוא"ל והסיסמא שתבחר. מסירת פרטים אלה נעשית על פי רצונך החופשי ובשליחתם יש כדי להעיד על הסכמתך למסירתם ולתנאי השימוש המפורטים במסמך זה במלואם.

23. מטרת מסירת הפרטים האישיים היא לאפשר לחברה לספק לך את הפריטים ולהעיד על אישורך באשר לביצוע ההזמנה. 

24. הסליקה לאתר מתבצעת על ידי חברת טרנזילה ו/או שירות PayPal, המגינות על המידע הפיננסי שלך באמצעות מערכות הגנה ואבטחה מובילות. פרטי האשראי שלך אינם מגיעים לידי החברה, גם לאחר אישור ההזמנה. לחילופין, פרטיך האישיים (שם, דוא"ל, טלפון וכתובת) יישמרו על ידי החברה. 

25. החברה תהיה רשאית לעשות שימוש בפרטיך לצורך מעקב פנימי ותקשורת איתך. 

אם רכשת מוצר באתר, נרשמת כלקוח של החברה. במקרה זה, תהיה החברה רשאית לשלוח אליך דיוור ישיר, ובכלל זה מסרים שיווקיים. באפשרותך להסיר את כתובת הדוא"ל שלך מרשימת הדיוור בכל עת.

26. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה בהם יגיע המידע לידי צדדים שלישיים, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם לך ו/או למי מטעמך, למעט אם נזק כאמור נגרם כתוצאה מרשלנותה של החברה.

ג. אחריות החברה

27. החברה עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר, אך גם במידה שבתום לב יופיעו באתר אי-דיוקים או שגיאות, החברה לא תישא באחריות כלשהי הנובעת מהן או קשורה אליהן.

28. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. 

29. באתר מופיעים קישורים לאתרים אחרים, החברה אינה נושאת בכל אחריות למידע המופיע בהם.

30. האתר והתוכן הקיים בו ניתנים לשימוש "כפי שהם" (as is) ו"ככל שיהיו זמינים" (as available) וללא כל סוג של מצג באשר הוא. לפיכך, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין התכונות של התכנים, יכולותיהם, מגבלותיהם או התאמתם לצרכיך. השימוש באתר ייעשה אפוא על אחריותך הבלעדית והמלאה.

31. בשום מקרה, ובמידה המקסימאלית המותרת בחוק, לא תהיה החברה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש באתר, גם אם החברה קיבלה מידע אודות האפשרות להתרחשות נזקים.

32. החברה איננה מתחייבת ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם בלי הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני גישה בלתי מורשית למחשביה או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – והכל בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת, וכן שהמוצרים והשירותים המוצעים באתר יהיו נקיים מווירוסים או רכיבים מזיקים אחרים. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף שייגרמו לכך או לרכושך עקב כך. 

33. החברה תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר על ערוציו, את עיצובו, המראה שלו ואת היקף וזמינות השירותים שניתנים בו.

34. החברה אינה בודקת את המידע והתכנים שעוברים ברשת, למעט למטרות הגנה על הרשת שלה. לכן, באחריותך לנקוט באמצעי אבטחה הולמים (נגד וירוסים, חדירה למחשב, וכו'). כל שימוש שתעשה במידע או בשירותים חיצוניים לאתר, הוא באחריותך בלבד.

35. רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר – והן בלבד – יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות, לרבות לעניין שעת אישור ההזמנה על ידי הלקוח באתר.

ד. זכויות קניין רוחני

36. המידע והתכנים הכלולים באתר, לרבות טקסטים, צלילים, תמונות, אייקונים, מידע, עיצוב האתר, עימודו, גרפיקה, צילומים, איורים, לוגו האתר, שם האתר, המידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, יישומים, קודי המחשב, הנתונים, השיטות והסודות המסחריים ו/או כל חומר אחר הכלול בו, שייכות לאתר ו/או לחברה בלבד ומוגנים בזכויות יוצרים ובזכויות קניין רוחני של הליקון, בהתאם לחוקי מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. אין לפרש שום אמירה המופיעה באתר זה כאילו היא מעניקה מכללא, מכוח השתק או באופן אחר, כל רישיון או זכות אחרת לעשות שימוש במידע ובתוכן המוצגים באתר זה מבלי לקבל רשות מראש ובכתב מאת החברה. 

37. התכנים מיועדים לשימושך האישי בלבד ואין לעשות בהם כל שימוש, ובכלל זה להעתיק, לשנות, לשכפל, להפיץ, לשדר, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לפרסם, לעבד, להעביר, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, בלא הסכמה מפורשת של החברה, בכתב ומראש.

38. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, ואין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, ברשימת הפריטים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.

39. אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame\iFrame), גלויה או סמויה.

40. השמות "Helicon music" וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא), הלוגו שלה וכל סימן אחר המזהה אותה, הם כולם רכושה של החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמת החברה מראש ובכתב. ככל שיש סימני מסחר שנמסרו לפרסום באתר על ידי צדדים שלישיים, הרי שסימני מסחר אלה הם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.

41. הסכם זה מעניק לך הרשאה להשתמש באתר בהתאם לתנאי השימוש בלבד ומותנה בהתחייבותך כי לא תבצע או תהיה מעורב בביצוע פעולות המפרות תנאי שימוש אלה, ובפרט בפעולות הגורמות להפרת זכויות קניין רוחני. 

42. חל איסור חמור לחדור לשרת האתר ואין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר או כל שימוש בכריית נתונים, לרבות תוכנות מסוג Crawlers Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר. כמו כן, אין לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים ו/או לפגוע בפרטיותם ו/או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר.

ה. שונות

43. הינך מתחייב לשפות את החברה, עובדיה, מנהליה ומי מטעמה בגין כל טענה, תביעה, נזק, הפסד, אבד רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה (לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט) עקב הפרה שלך את תנאי שימוש אלה.

44. החברה ו/או האתר יהיו רשאים להמחות את זכויותיהם לפי תנאי שימוש אלה, לצדדים שלישיים, כפי שימצאו לנכון, וזאת ללא צורך בהודעה מראש או פרסום באתר.

45. על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית בכל עניין ומחלוקת הנובעת מהסכם זה או הנובעת לו תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך בתל-אביב בלבד.

[]
CjwhLS0gaWZyYW1lIHBsdWdpbiB2LjQuNSB3b3JkcHJlc3Mub3JnL3BsdWdpbnMvaWZyYW1lLyAtLT4KPGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmhlbGljb24uY28uaWwvc2hvcC1oZWxwLyNzaGlwcGluZ2ciIHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjUwMCIgc2Nyb2xsaW5nPSJ5ZXMiIGNsYXNzPSJpZnJhbWUtY2xhc3MiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIj48L2lmcmFtZT4K
Logo
הצטרפו למועדון הליקון מיוזיק
מצטרפים למועדון הליקון מיוזיק ונהנים מהטבות ייחודיות על כל החנות!
- הנחה של 7% – 25% על כל החנות בכל רכישה
- בלעדי לחברי מועדון – “המציאון”: הנחות ענק של עד 50% על מבחר אלבומים
- רכישה מוקדמת של אלבומים חדשים במחיר מיוחד ועוד...