בסוף שנת 1985 כבשה ריטה כרוח סערה את לב הקהל. מאז ועד היום, במשך שלושה עשורים, הוא מלווה אותה בנאמנות אין-קץ, בהופעות ובהישגים חסרי התקדים של היקף מכירות אלבומיה.

היצירה הבלתי פוסקת של ריטה, שנוגעת בלבם של אנשים רבים כל כך, יוצאת לראשונה על גבי אוסף כפול, עשיר ומיוחד, בן 34 שירים!

בפעם הראשונה מתקבצים ונאגדים מבחר להיטים משמונת אלבומיה, ביניהם: עטוף ברחמים, תפתח חלון, בגידה, עד שתעזוב, שביל הבריחה, נוצה ברוח, עלית לי בזיכרון (אתה בכל זאת), הכניסיני תחת כנפך, ימי התום, אני חיה לי מיום ליום (בהופעה חיה), מחול מטורף (בהופעה חיה), בוא, עבד של הזמן, ציפור זרה, שירת הסירנה (אל תפחד), חברה, שיר אהובת הספן, ערב כחול עמוק, הנסיכה והרוח, לאלף נמר, לבכות, ילדים זה שמחה, רגע פרטי ועוד.

באוסף שירים שיוצאים לאור לראשונה על גבי אלבום: מה חשוב היום, די לכאב (עם כנסיית השכל), שרה ברחובות (גרסת האירוויזיון) ומים צלולים; שירים שהתפזרו: ציור של אהבה (עם יוסי בנאי) וחייך וחיי (עם גידי גוב); ושיר אחד חדש: יומן.

בפלטפורמות הדיגיטליות מצורף לאלבום כבונוס השיר 'fallin בביצוע ריטה ורד בנד ! 

 

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
CjwhLS0gaWZyYW1lIHBsdWdpbiB2LjQuMyB3b3JkcHJlc3Mub3JnL3BsdWdpbnMvaWZyYW1lLyAtLT4KPGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmhlbGljb24uY28uaWwvaGVscC8iIHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjUwMCIgc2Nyb2xsaW5nPSJ5ZXMiIGNsYXNzPSJpZnJhbWUtY2xhc3MiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIj48L2lmcmFtZT4K
Logo
הצטרפו למועדון הליקון מיוזיק
מצטרפים למועדון הליקון מיוזיק ונהנים מהטבות ייחודיות על כל החנות!
- הנחה של 7% – 25% על כל החנות בכל רכישה
- בלעדי לחברי מועדון – “המציאון”: הנחות ענק של עד 50% על מבחר אלבומים
- רכישה מוקדמת של אלבומים חדשים במחיר מיוחד ועוד...