למעלה משנה מאז יצא נסיכה שלי, אנחנו יותר מגאים להציג בפניכם שיר חדש של עברי לידר ו-DJ תומר מייזנר – לרקוד עם דמעות בעיניים.

בהשראת סיבוב ההופעות האלקטרוני של עברי ו-DJ תומר מייזנר פורץ לרחבת הריקודים השיר לרקוד עם דמעות בעיניים. בדרכו הייחודית והאינטליגנטית, מציב עברי מראה בפני דור ה"אהלן אהלן" וחושף את הכאב שמתחת למסכת ה"אחלה סבבה".

"מהפכה של שמחה? המוסיקה השמחה, המרקידה והרקידה תופסת מקום מרכזי בתרבות שלנו. הצורך שלנו לפרוק את המציאות הלחוצה והאגרסיבית בה אנו חיים מוצא מקום באסקפיזם של השמחה והריקוד. בחסות המוזיקה ובחשכת המועדון – כולנו שווים.

לרקוד עם דמעות בעיניים הוא נקודת המפגש בין תחושות החופש והשחרור של הריקוד לבין הרגשות היותר עמוקים שאנחנו מנסים לפרוק.

האם אלה דמעות של אושר? האם אלה דמעות של עצב? זה לא משנה. במנעד שבין שני סוגי הרגשות קיים הרצון שלנו להתעלות מעל ללחצים היומיומיים ומעל הצורך לשווק שלמות ואושר כדי לעמוד בדרישות החברה. עכשיו זה שלכם. מקווה שתאהבו".

מילים: עברי לידר | לחן: עברי לידר ועופר מאירי | הפקה מוסיקלית: תומר מייזנר ו-DJ PM | זמרת אורחת: נועה קירל


עברי לידר בחנות הליקון
האזינו ב-Apple MUSIC
האזינו ב-Spotify


[]
CjwhLS0gaWZyYW1lIHBsdWdpbiB2LjQuNSB3b3JkcHJlc3Mub3JnL3BsdWdpbnMvaWZyYW1lLyAtLT4KPGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmhlbGljb24uY28uaWwvc2hvcC1oZWxwLyNzaGlwcGluZ2ciIHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjUwMCIgc2Nyb2xsaW5nPSJ5ZXMiIGNsYXNzPSJpZnJhbWUtY2xhc3MiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIj48L2lmcmFtZT4K
Logo
הצטרפו למועדון הליקון מיוזיק
מצטרפים למועדון הליקון מיוזיק ונהנים מהטבות ייחודיות על כל החנות!
- הנחה של 7% – 25% על כל החנות בכל רכישה
- בלעדי לחברי מועדון – “המציאון”: הנחות ענק של עד 50% על מבחר אלבומים
- רכישה מוקדמת של אלבומים חדשים במחיר מיוחד ועוד...