החיבור המופלא שנוצר בין נינט טייב ודודו טסה, עימו שיתפה פעולה באלבום השני ובמופע של הכוויתים, הוליד את השיר החדש, גיבור, אשר יוצא בחלוף שנתיים מאז שירה האחרון בעברית.

נינט: "לפני כמה שנים פגשתי במקרה את דודו באחד הברים השכונתיים וסיפרתי לו כמה התרגשתי מהאלבום הראשון של הכוויתים ואיזה מאסטרפיס הוא בעיניי. כעבור שנה דודו התקשר ושאל האם ארצה לבצע שיר בערבית באלבום השני של הכוויתים. בתגובה, צרחתי משמחה. שם התחיל החיבור שלי עם גוש הכישרון הזה.

ממש סמוך לעזיבתי את הארץ, שלחתי לדודו טקסט שכתבתי וביקשתי שילחין. כמה שעות אחרי חיכה לי במייל הלחן עם התחלה של עיבוד. "התבשלתי" קצת עם השיר והחלטתי לשחרר אותו לעולם כעת, דווקא עכשיו כשאני גרה באל איי. אני מרגישה שדודו ואני מדברים באותה השפה וזה אך טבעי שהיצירה תבוא לידי ביטוי בשפה האהובה עליי בעולם – מוסיקה".

במקביל לסיבוב ההופעות האמריקאי של אלבומה הבינלאומי Paper Parachute, הספיקה נינט גם להקליט שוב עם סטיבן ווילסון, מבכירי מוסיקת הפרוגרסיב בעולם, לאלבום החדש שלו. גם הפעם היא תצטרף אליו לסיבוב ההופעות שלו באירופה ובארה"ב, אך הפעם תופיע לא רק כאורחת מרכזית בהופעה, אלא גם, בליווי ההרכב שלה, כמופע הפותח של הסיבוב בארה"ב.

בכל ביקור בישראל מקפידה נינט להופיע בכל הארץ בכל פורמט אפשרי. בפעם האחרונה הופיעה לבד עם הגיטרה.

בביקור הקרוב שלה החודש היא תופיע בסיבוב מצומצם ב"זאפות" השונות. לסיבוב הנוכחי יצטרף אליה ולגיטרה יותם וייס, פרקשניסט מחונן, מחברי ההרכב הקבוע שלה ומוסיקאי בזכות עצמו.


נינט בחנות הליקון
האזינו ב-Apple MUSIC
הורידו את השיר מ-iTunes