מוקי: "היום יוצא לאוויר העולם שיר חדש משותף לי ולחבר יקר שלי – מאור אדרי.
במסע שלי להרחבת גבולות היצירה והביצוע, זכיתי להכיר את מאור כאדם וכמוזיקאי ואין מאושר ממני. תודה אח על החיבור הזה ותודה לגילי זכאי הכותב המוכשר כל כך על השיר הזה".

"אין לי כל ספק שמאור הוא אחד הזמרים המוכשרים בדור הצעיר, בז'אנר שלו ובכלל. יש לו קול שלא ייאמן, הוא שר במין קלות כזו… שמעוררת קנאה", מסביר מוקי. "הוא יצירתי, אינטליגנטי, חרוץ, מוסיקלי מאד, תענוג לעבוד איתו והוא גם בחור מצחיק לאללה… נוצר בינינו קשר מעולה ואנחנו בהחלט מתכוונים להמשיך ולטפח אותו .. מי יודע לאן תוביל הדרך…"

מאור: "כן, זו הייתה הפתעה עבורי. הייתי בטוח שהוא ימצא תירוץ לא להיפגש איתי. אבל הוא הרים את הכפפה וכבר באותו ערב עפנו באולפן. חיפשנו את הדרך לחבר בין העולמות אבל לשמר את האותנטיות שלהם. אני מאד מתחבר למוסיקה של מוקי, אוהב את הדרך שבה הוא כותב את הדברים שלו, אוהב את העולמות מהם הוא מגיע ואת האנרגיה הייחודית שלו".


מוקי בחנות הליקון
האזינו ב-Apple MUSIC
האזינו ב-Spotify


[]
CjwhLS0gaWZyYW1lIHBsdWdpbiB2LjQuNSB3b3JkcHJlc3Mub3JnL3BsdWdpbnMvaWZyYW1lLyAtLT4KPGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmhlbGljb24uY28uaWwvc2hvcC1oZWxwLyNzaGlwcGluZ2ciIHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjUwMCIgc2Nyb2xsaW5nPSJ5ZXMiIGNsYXNzPSJpZnJhbWUtY2xhc3MiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIj48L2lmcmFtZT4K
Logo
הצטרפו למועדון הליקון מיוזיק
מצטרפים למועדון הליקון מיוזיק ונהנים מהטבות ייחודיות על כל החנות!
- הנחה של 7% – 25% על כל החנות בכל רכישה
- בלעדי לחברי מועדון – “המציאון”: הנחות ענק של עד 50% על מבחר אלבומים
- רכישה מוקדמת של אלבומים חדשים במחיר מיוחד ועוד...