לרגל עליית סרט האנימציה החדש מבית דיסני “Zootopia” / “זוטרופוליס” (“Zootropolis” בארץ ובאירופה) לבתי הקולנוע ב- 23.3, יוצא פסקול הסרט. 

“Try Everything”, שיר הנושא של הזמרת Shakira, הוא הסינגל מתוך האלבום, מאחוריו עומדים הזמרת והיוצרת Sia והרכב ההפקה Stargate (עבדו עם Rihanna, Selena Gomez). הזמרת Shakira גם משתתפת בסרט בדמות Gazelle.

מלבד השיר, כולל הפסקול Score בהלחנתו של המלחין Michael Giacchino ,שזהו שיתוף הפעולה הראשון שלו עם אולפני דיסני.

Michael Giacchino עומד מאחורי הלחנת מספר סרטים של פיקסאר: “Inside Out”, “The Incredibles”, “Ratatouille” והסרט “Up” שזיכה אותו בפרס האוסקר, גלובוס הזהב, BAFTA ושני פרסי גראמי. פסקולים נוספים שהלחין: Jurasic World, Mission Impossible: Ghost Protocol ועוד.

סרט האנימציה החדש מבית דיסני “Zootopia” (או כפי שמכונה באירופה ובישראל “Zootropolis​”) הוא קומדיית הרפתקאות בבימויו של Byron Howard (“פלונטר”, “בולט”) ו- Rich Moore (“ראלף ההורס”, “הסימפסונים”) ו-Jared Bush כבמאי שותף.

עיר החיות “זוטרופוליס” היא עיר בה כל החיות מכל הזנים והסוגים חיות יחדיו – עיר בה לא חשוב אם אתה הפיל הגדול בעולם או העכבר הקטן ביותר. אולם כאשר השוטרת ג’ודי הופס מגיעה לעיר היא מגלה שלהיות הארנבת הראשונה בשירות המשטרה של חיות גדולות וקשוחות, אינה משימה פשוטה. נחושה להוכיח את עצמה, היא קופצת על ההזדמנות לפצח תעלומה, גם אם זה אומר להתחבר לשועל חלקלק.

הסרט יופץ ע”י פורום פילם בגרסאות מתורגם דו מימד ותלת מימד ומדובב בדו מימד ויגיע לבתי הקולנוע בישראל ב- 23.03.2016.

הניוזלטר של הליקון מיוזיק

הניוזלטר של הליקון מיוזיק

היו הראשונים לקבל חדשות חמות מאתר הליקון, מידע על מוצרים חדשים ומבצעים בחנות הליקון!

תודה! אנא אשרו את הצטרפותכם במייל שנשלח אליכם בדקות אלו