סינגל חדש לפרויקט של עידן רייכל אחרי חמש שנים!

כל שיר חדש שיוצא זו חגיגה, אבל כשיוצא סינגל לפרויקט של עידן רייכל אחרי למעלה מחמש שנים (!) זה ממש יום חג.
את איזה יום טוב הלחין עידן רייכל, את המילים כתב עם תמר יהלומי וההפקה והעיבוד שלו ושל גלעד שמואלי איתו עבד בכל אלבומי הפרויקט. לכל אלה מצטרפת נסרין קדרי עם קולה הייחודי והיפהפה בביצוע ששובר את הלב לרסיסים.

השיר המדהים הזה יוצא יחד עם קליפ אומנותי, בבימויו של אלעד ויסמן שמלווה את היצירה של רייכל כבר הרבה שנים, בו מככבת הרקדנית יובל בוצ'ן לצד נסרין ורייכל.

עידן רייכל: "בשנה שעברה במהלך שיטוטים ברשת, נחשפתי ליצירות של תמר יהלומי. יצרתי איתה קשר, קבענו להיפגש ושיחות על החיים הובילו למפגש ליד הפסנתר. השמעתי לה לחן שהיה שמור לי במגירה כבר הרבה שנים ומהמפגש יצאו המילים המשותפות לשיר. התבשלנו הרבה זמן בחיפושים ותהיות לאן השיר הזה ילך ולבסוף חשבתי לעצמי שאולי זה שיר שמתאים לפרויקט. זה היה לי טבעי שגלעד שמואלי, יד ימיני בכל השנים בפרויקט, יצטרף אליי והוא ברגישות המיוחדת שלו הביא את הכיוון להפקה ולעיבוד.

אני מאוד מתרגש היום כי הרבה זמן רציתי לשתף פעולה עם נסרין ולהתרגשות הזו מצטרפת יציאת הקליפ של אלעד ויסמן הבמאי שיצר בכישרון רב ויזואליות יפה לשיר המיוחד הזה שלנו.

ככה יצא שבשיר אחד, אותו חיכיתי המון זמן לשתף איתכם, אני משתף פעולה עם ארבעה אנשים שמאוד קרובים לליבי.
איזה יום טוב, ובכלל שיהיו לנו הרבה ימים טובים…".


עידן רייכל בחנות הליקון
האזינו ב-Apple MUSIC
האזינו ב-Spotify


[]
CjwhLS0gaWZyYW1lIHBsdWdpbiB2LjQuNSB3b3JkcHJlc3Mub3JnL3BsdWdpbnMvaWZyYW1lLyAtLT4KPGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmhlbGljb24uY28uaWwvc2hvcC1oZWxwLyNzaGlwcGluZ2ciIHdpZHRoPSIxMDAlIiBoZWlnaHQ9IjUwMCIgc2Nyb2xsaW5nPSJ5ZXMiIGNsYXNzPSJpZnJhbWUtY2xhc3MiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIj48L2lmcmFtZT4K
Logo
הצטרפו למועדון הליקון מיוזיק
מצטרפים למועדון הליקון מיוזיק ונהנים מהטבות ייחודיות על כל החנות!
- הנחה של 7% – 25% על כל החנות בכל רכישה
- בלעדי לחברי מועדון – “המציאון”: הנחות ענק של עד 50% על מבחר אלבומים
- רכישה מוקדמת של אלבומים חדשים במחיר מיוחד ועוד...