אבי אביטל בישראל

אבי אביטל, מגדולי נגני המנדולינה בעולם, נולד בישראל בשנת 1978. לאחר תום לימודיו בארץ, המשיך אביטל ללמוד באיטליה, וצבר מוניטין רב. בשנת 2011 אף היה מועמד לפרס הגראמי היוקרתי בקטגוריית הסולן הטוב ביותר.

אביטל הקליט רפרטואר מגוון של יצירות מתקופות שונות ובשנת 2012 חתם על חוזה עם חברת דויטשה גרמופון היוקרתית. מאז הוציא 3 אלבומים בחברה.

לקראת הופעותיו בארץ, מוצעים למנויי הפילהרמונית שלושה אלבומים במחיר מיוחד של 59.90 ש”ח באתר הליקון ובחנות “התו השמיני” שבהיכל.

משלוח בדואר רשום או איסוף עצמי ממשרדי הליקון בחולון | *בתוקף עד 10.2.2017 או עד גמר המלאי

 

Avi Avital / Bach
אלבום הבכורה של אביטל בדויטשה גרמופון הוקדש לבאך. “הרגש העולה מהמוזיקה של באך מתעלה מעבר לכלי זה או אחר. במוזיקה של באך מתגלם חופש כמעט אינסופי ומכאן עולה יכולת הכלה גדולה והיא זו שאיפשרה לי לעבד את היצירות האלו למנדולינה”, אמר אביטל לרגל צאתו לאור של התקליטור.
האלבום מכיל כמה מהקונצרטים האהובים של באך לכינור ולאבוב, אשר תפקידיהם הסולניים עובדו בידי אביטל למנדולינה. את אבי אביטל מלווה בהקלטה זו האקדמייה הקאמרית של פוטסדאם.

האלבום זמין לרכישה למנויי הפילהרמונית במחיר מיוחד של 59.90 ש”ח

Avi Avital / Between Worlds
בבחירתו את שם האלבום, העיד אביטל בדיוק רב על תוכנו המוזיקלי, שכן במסגרתו ליקט סביבו חבורה מובחרת של נגני-על, וביניהם רישאר גאליאנו [אקורדיון], גיורא פיידמן [נגן הקלרינט] וקטרין פינץ [נגנת הנבל המפורסמת] לשם יצירת תמהיל מגוון ומרתק, מבחינה רפרטוארית ומבחינת הצליל הססגוני שנוצר. האלבום מכיל יצירות בעלות אופי וולשי, בולגרי, צועני ואף נגיעות מרגשות של מוזיקה יהודית. לצד כל אלו, מכיל האלבום יצירות של וילה לובוס, מנואל דה פייה ועוד.
רגישותו המוזיקלית המיוחדת של אביטל יוצרת נתיב חדש, הממזג אסכולות מוזיקליות שונות לידי מקשה מסקרנת וכובשת אחת.
אלבום שכולו חגיגה מוזיקלית וכיף טהור.

האלבום זמין לרכישה למנויי הפילהרמונית במחיר מיוחד של 59.90 ש”ח

Avi Avital / Vivaldi
אלבומו האחרון, לעת עתה, של אביטל מוקדש לוויולדי וליצירותיו מלאות האור והסוחפות.
אלבום זה מכיל יצירות שנכתבו למנדולינה לצד יצירות שכתבו ללאוטה ועובדו על ידי אביטל למנדולינה.
השילוב בין אביטל ובין המלחין הבארוק הגאוני יוצר מעין תחושה שהנה גם אנו, נמצאים ברגע זה ממש בלב פיאצה וונציאנית מופזת אור והנה לרגע קל נוצר הפלא וצלילי הקסם מרחפים ממש מעלינו.

האלבום זמין לרכישה למנויי הפילהרמונית במחיר מיוחד של 59.90 ש”ח

הניוזלטר של הליקון מיוזיק

הניוזלטר של הליקון מיוזיק

היו הראשונים לקבל חדשות חמות מאתר הליקון, מידע על מוצרים חדשים ומבצעים בחנות הליקון!

תודה! אנא אשרו את הצטרפותכם במייל שנשלח אליכם בדקות אלו